2016/2017

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Nazwisko i Imię Rodzaj zajęć Termin zajęć
Grabowska Beata Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego w kl. I c II semestr -1 raz w miesiącu
Mazur Marta Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki wtorek 14.05 - 14.55
Niwicka Małgorzata Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego kl.Ib,II b czwartek 13.20 - 14.55
Ociesa Dorota Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki wtorek14.10 - 14.55
Wójcik Renata Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego piątek 14.10 - 14.55
Niwicka Monika Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego klasy I poniedziałek 14.10-14.55 co drugi tydzień
Gębka Katarzyna Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z fizyki i chemii poniedziałek 15.00 - 15.45

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE

Mazur Marta Koło matematyczne wtorek 14.10- 14.55
Niwicka Monika Zajęcia z języka polskiego z uczniem zdolnym poniedziałek 14.10- 14.55
Grabowska
Beata
Warsztaty polonistyczne kl.IIIb
Warsztaty polonistyczne kl.IIIA
czwartek , wtorek 2 godz.1 raz w miesiącu
Różalska Aneta Koło języka niemieckiego wtorek 13.20-14.05
Zatorska Agnieszka Konsultacje z języka angielskiego poniedziałek 14.05-14.55
Ociesa Dorota Koło matematyczne wtorek 7.45-8.30
Ponikowska Izabela Koło biologiczne wtorek 13.20- 14.50
Katarzyna Gębka Koło chemiczne
Koło fizyczne
poniedziałek 15.00-15.45 środa -15.00-15.45
Ptak Dagmara Zajęcia w ramach innowacji pedagogicznej  pt. "Dzieła i sylwetki wielkich pisarzy anglojęzycznych -  w przybliżeniu" klasa I piątek 13.20-14.55
Renata Wójcik Zajęcia z języka angielskiego z uczniem zdolnym wtorek 7.45-8.30
Ociesa Dorota Koło matematyczne środa7.45-8.30

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE

Kasprzyk Krzysztof Zajęcia turystyczno-krajoznawcze zgodnie z planem SKKT
Łach Franciszek Zajęcia turystyczno-krajoznawcze zgodnie z planem SKKT
Skorek Małgorzata koło plastyczne piątek 15.45-16.30
Grzelec Dorota Zajęcia prozdrowotne (PCK) czwartek 14.55-15.40
Mroczek Radosław Warsztaty komputerowe czwartek 14.55-15.40
Brzozowski Paweł Piłka nożna
Pływanie
poniedziałek 15.00-15.45
czwartek 15.00-15.45
Gadomski Grzegorz Piłka siatkowa dziewcząt i chłopców wtorek 14.05-16.35
Skorek Małgorzata Koło plastyczne piątek 15.45-16.30
Wadowska Małgorzata Zajęcia treningowe - strzelectwo sportowe Sobota 10.00 - 12.00
Pocheć Mariola Chór szkolny czwartek 11.30-12.15
Tarnopolska Anna Młodzieżowy Klub Czytelnika Wtorek godz. 14:05-14:50

ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE

Skorek Małgorzata Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne poniedziałek 10.25-11.10
wtorek 9.30-10.15
środa 9.30-10.15
czwartek 15.00-15.45
Moroń Agnieszka Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze wtorek 9.30-10.15
środa 12.30-13.15
Wójcicka Magdalena Zajęcia wspierające wg potrzeb
Wójcicka Magdalena Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne piątek 13.20-14.20
Wierzbińska Renata Konsultacje dla uczniów i rodziców czwartek 14.55-15.40
Szczygieł Anna Socjoterapia czwartek 10.25-12.15
Szczygieł Anna Terapia pedagogiczna poniedziałek 9.30-10.15
wtorek 14.05-16.35
środa 13.20-14.05
czwartek 10.25-12.15

Webmaster:I.P