WARUNKI SZCZEGÓLNE DO UBEZPIECZENIA NNW HESTIA BIZNES DLA dzieci i młodzieży


Rok szkolny 2018/2019


Wspólnie z 16 tysiącami innych placówek oświatowych w Polsce dziś o godzinie 11.11 odśpiewaliśmy 4 zwrotki Hymnu Polski w ramach akcji "Rekord dla Niepodległej"


Halloween 2018

Samorząd Uczniowski oraz Szkolny Klub Europejski Come.in zorganizowały w szkole akcję poznawania tradycji krajów anglojęzycznych - Halloween


Lekcja w-fu z trenerem

Niecodzienna lekcja wychowania fizycznego odbyła sie w naszym gimnazjum. Trening piłkarski przeprowadził pan Karol Drej, który pracuje jako trener i specjalista od zajęć stretchingu z elementami ćwiczeń wzmacniających mięśnie kręgosłupa. Nowe doświadczenia z treningu zagoszczą długo w pamięci męskiej części gimnazjalistów. Składamy podziękowania panu Karolowi za trening.


Biegi przełajowe dziewcząt

W dniu 09.10.2018 r. odbył się finał wojewódzki w Sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt ( 10x 800 m). Rywalizacja odbywała się na trasie przełajowej przy Klasztorze Pokamedulskim w Rytwianach. Reprezentacja dziewcząt naszego gimnazjum zajęła XIII miejsce. W składzie naszego zespołu biegły następujące uczennice:
1. Aleksandra Kasperska kl.3a
2.Klaudia Gulba kl.3a
3.Natalia Pochylska kl.3a
4.Aleksandra Bąk kl.3b
5.Magdalena Mazur kl.3c
6.Wiktoria Kułaga kl.3c
7.Natalia Górska kl.3b
8.Aleksandra Jagieła kl.3a
9.Aleksandra Jop kl.3a
10.Klaudia Wybraniec kl.3 B
Opiekun : Kinga Rapcińska-Połetek


Dnia 12 października obchodziliśmy Święto Komisji Edukacji Narodowej. Z tej Okazji życzymy wszystkim nauczycielom, uczniom, pracownikom obsługi i administracji dużo uśmiechów i samych sukcesów. Uroczystość przygotowali uczniowie klasy 3B
4 października, Poczet Sztandarowy naszego gimnazjum pod opieką pani dyrektor Anny Tarnopolskiej i pana Grzegorza Gadomskiego uczestniczył w uroczystości nadania imienia generała Antoniego Hedy "Szarego" Publicznej Szkole Podstawowej w Kunowie. Uroczystość uświetniła swoją obecnością córka generała pani Teresa Heda-Snopkiewicz. Dziękujemy dyrekcji szkoły w Kunowie za zaproszenie i serdeczne przyjęcie naszej delegacji.

Mistrzostwa Starachowic w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Dnia 22.09.2018 r. w lesie przy ul.Staropolskiej odbyły się Mistrzostwa Starachowic w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Reprezentacja dziewcząt naszego gimnazjum zajęła I miejsce awansując tym samym do etapu wojewódzkiego. Drużyna dziewcząt Gimnazjum nr 1 w składzie:
1.Aleksandra Kasperska kl.3a
2. Klaudia Gulba kl.3a
3. Aleksandra Jagieła kl.3a
4.Klaudia Świrta kl.3a
5.Natalia Pochylska kl.3a
6. Aleksandra Jop kl.3b
7. Aleksandra Bąk kl.3b
8.Natalia Górska kl.3b
9. Magdalena Mazur kl.3c
10. Weronika Kułaga kl.3c
Rezerwowe:
1.Roksana Pocheć kl.3a
2. Julia Figiel kl.3b
3. Katarzyna Żurowska kl.3b
Opiekun: Kinga Rapcińska- Połetek


79 rocznica obrony Starachowic

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019 już za nami. To ostatni rok istnienia naszego gimnazjum. Funkcję dyrektora przejęła Pani Anna Tarnopolska. Dziękujemy dotychczasowej Pani dyrektor Renacie Topolskiej za dwa lata na tym stanowisku


Webmaster : I.Ponikowska